ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

biletbayisi.com

OLİMTUR SEYAHAT ACENTALARI OTOMOTİV TURİZM VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜNEY MAH. SANCAK CD. NO: 2 Kocaeli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0641031626200012

Vergi No: 6410******

İşletme Adı: OLİMTUR SEYAHAT ACENTALARI OTOMOTİV TURİZM VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: BiletBayisi

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.10.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.biletbayisi.apps&pli=1

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/biletbayisi-u%C3%A7ak-bileti/id1180178139

Kep Adresleri: olimtur.seyahat@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Uçak bileti, modern seyahatin vazgeçilmez bir unsuru haline geldi. İnsanlar dünyayı keşfetmek, iş seyahatleri yapmak veya sevdikleriyle buluşmak için uçakları tercih ediyorlar. Yurtiçi ve Yurtdışı rotalarını tercih etmek istediğinizde, biletbayisi.com ziyaret etmelisiniz. Biletbayisi.com, sizlere en ucuz uçak bileti satın alma fırsatı sunan bir online platformdur. Biletbayisi, Türkiye'nin önde gelen havayolları firmalarıyla güçlü iş ilişkileri kurmuş ve size geniş bir seçenek sunmayı amaçlamaktadır. Türk Hava Yolları (THY), Pegasus Airlines, AnadoluJet, SunExpress gibi sektörün öncü isimleri, Biletbayisi üzerinden kolayca uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye'nin farklı bölgelerine ulaşmanızı sağlayan pek çok havalimanına erişim sunuyoruz. İstanbul'dan Ankara'ya, İzmir'den Antalya'ya ve daha fazla destinasyona kadar Biletbayisi, seyahat planlarınıza ucuz uçak bileti çözümü sunar.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler