ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.elektronikmalzeme.com

HENDESE TEKNOLOJİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSTİKLAL MAH. ŞAİR FUZULİ CAD. NO: 13/E ODUPAZARI - ESKİŞEHİR Eskişehir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0461082619000001

Vergi No: 4610******

İşletme Adı: HENDESE TEKNOLOJİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: elektronikmalzeme

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.06.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qukasoft.elektronikmalzeme

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/elektronik-malzeme/id6447534826

Kep Adresleri: hendese@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız ilk olarak özel ürün imalatlarıyla teknolojik sahada faaliyete başlamıştır. Drone, 3D yazıcı ve özel ürün tasarımlarıyla 2015 yılında faaliyete başlayan firmamız daha sonra Türkiyenin robotik ürünler ve spesifik malzemelere olan ihtiyacını en hesaplı ve kolay bir şekilde karşılamayı ilke edinerek bu alanda hizmet vermeye devam etmektedir. %100 müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Teknolojik ürün ihtiyaçlarınıza profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşarak sizlere zamandan ve paradan tasarruf sağlayacak alternatifler sunmayı hedefliyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı