ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

vipkrom.com

GÜRKAN ÇETİNKAYA GT TUNİG

CUMHURİYET MAH YAŞAR DOĞU CAD ÇOŞKUN SOKAK NO 14/B Tekirdağ - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 30340***********

Vergi No: 30340******

İşletme Adı: GÜRKAN ÇETİNKAYA GT TUNİG

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.12.2017

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Vipkrom Otomobil Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak, internet üzerinden otomobil ve pickup araçlara özel aksesuarlar sunan bir firma olarak sektörde öncüyüz. Kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak için çalışıyoruz ve ürünlerimizin tümü araçlara özel olarak üretilmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler