ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ososatis.com

OSO ORTAK SATINALMA ORGANİZASYONU ELEKTRONİK TİCARET VERİ VE İLETİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

PRİME İSTANBUL OFİS YENİBOSNA MERKEZ MH. 1. ASENA SK. NO:15 E BLOK D.437 34197 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0648048810400014

Vergi No: 6480******

İşletme Adı: OSO ORTAK SATINALMA ORGANİZASYONU ELEKTRONİK TİCARET VERİ VE İLETİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.12.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Endüstriyel Makina & Parça & Malzemelerin Olduğu Tüm Markalar Bir Arada ! Ososatis.com makina ve makina yan ürünleri ;  imalatçıları , tedarikçileri , marka ve model detaylarıyla tüm teknik özelliklerini detaylarıyla fotoğrafları ile birlikte alıcıyla satıcıyı en hızlı buluşturan B2B e-ticaret portalıdır. Ososatis.com 'da makine ile birlikte yedek parça , aksesuar , ataşman , ekipman yarı işlenmiş ürün ve endüstriyel ürünleride bulabiliyorsunuz. Ososatis.com yerli sanayide öne çıkmış sektörün lider markalarıyla iş birliği yaparak sizlere güvenilir bir pazar yeri ortamı sunmayı amaçlamaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler