www.mobilsaray.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MUHAMMED NUREDDİN ALTINDAĞ

CEVİZLİK MAH.HALLAÇ HÜSEYİN SK.NO:4/8 TATSU PASAJI BAKIRKÖY İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 50326***********

Vergi No: 50326******

İşletme Adı: MUHAMMED NUREDDİN ALTINDAĞ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Teknoloji ürünlerinin online satışını gerçekleştiren Mobilsaray Elektronik ve Dijital Hizmetler,Türkiye'nin önemli teknoloji tedarikçilerinin resmi bayiliği ile birlikte ara toptan satış faaliyetlerini de sürdürmektedir. Tedarikçi-bayi-müşteri zincirinin sağlamış olduğu güven,hızlı ürün temin ve teslimatı,satış sonrası hizmetler gibi konularda sahip olduğu avantajları müşterilerine yansıtma hedefinde olan Mobilsaray.com,kişiye özel hizmet ilkesinden hareketle kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler