ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.servislet.com

SERVİSLET YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ

CEVİZLİDERE MAH. 1246/1 SOK. NO:3/38 ÇANKAYA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0764040222500001

Vergi No: 7640******

İşletme Adı: SERVİSLET YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.12.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: servisletyazilim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Servislet, 2017 yılında kurulmuş ve otomotiv sektöründe yer alan servis sağlayıcılar ile yedek parça markalarının dijital dönüşümüne hizmet eden bir girişimdir. Servislet, otomotiv sektöründe, ürün ve bağlı hizmetlerin aynı platformda satışının yapılabilmesine olanak sağlaması sebebiyle, sektördeki girişimlerden ayrılarak, bu anlamda Türkiye’de bir ilki temsil etmektedir. Servis sağlayıcılar ve yedek parça markaları, Servislet platformu aracılığıyla tüm bayiilerini “online” hizmet ve ürün satışına entegre ederek, bayiilerinin performansını ve karlılıklarını arttırabilirler. Servislet, markalari dijitale taşımanın yanı sıra, servislet.com özelinde inşa etmiş olduğu Pazaryeri aracılığıyla ürün ve hizmet satıcılarının çevrimiçi görünürlüğünü geniş kitlelere yaymaktadır. Servislet, öncelikle Türkiye ve sonrasında Dünya’nın diğer ülkelerinde, otomotiv sektörüne yönelik dijitalleşmenin öncüsü olmayı hedeflemektedir. Konvansiyonel iş yapış şekline bağlı sektör oyuncularına en optimum kaynak kullanımını, şeffaf, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı sunarak doğru dijital dönüşüm stratejileriyle uygulamayı hedefletmektedir. Bu yaklaşım ile tüm oyuncuları birer güç merkezi haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler