ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.nihalsevilmen.com

NİHAL SEVİLMEN -

YENİ BATI MAH. 2412.SOK NO:2/B-A BATIKENT, ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 13138******

İşletme Adı: NİHAL SEVİLMEN -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.03.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: nihal.sevilmen@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Nihal Sevilmen Couture Chocolate, Anadolu'nun değerlerine değer katmayı ilke edinmiş; tarımsal ürünlere katma değer oluşturacak sağlıklı, yaratıcı ve yenilikçi tarifler geliştirmiş, şahsına münhasır bitter çikolata lezzetleri oluşturmuştur. Kısa zamanda kulaktan kulağa yayılan hikayesiyle ve farklı lezzetleriyle gün geçtikçe bilinirliği artmaktadır. Sağlık odaklı ürünler tasarlamak ve üretmek üzere kurulmuştur.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler