www.internettesatis.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

VİSERA YAZILIM BİLGİSAYAR SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AYDINTEPE MAH. DİNÇEL SOK. N:1 LİDER PLAZA E-5 YANYOL K:5 TUZLA İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0925041784100012

Vergi No: 9250417841

İşletme Adı: VİSERA YAZILIM BİLGİSAYAR SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: visera.yazilim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2009 yılından itibaren faaliyeti olan Türkiye merkezli bir şirkettir. Yalnızca internette satış üzerinden değil aynı zaman da ticari muhasebe programı olarak da hizmet veren bir markadır. İnternette satışın ihtiyacı olan tüm entegrasyonları (e-ticaret siteleri, pazar yerleri, kargo entegrasyonları, sanal santraller) bulunmaktadır. Müşterileri ile ilişkileri üst düzeyde tutan başarılı bir şirkettir. Marka ismi Visera'dır. internettesatis.com sitesi, internet aracılığıyla işletmeden tüketiciye satış hizmeti sağlayan bir e-ticaret platformudur. Mart 2021'de Visera Ltd. tarafından kuruldu. Sloganı ise "E-ticaret eşittir internette satış" tır.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı