ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.asasasd1.com

HACE EĞİTİM DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

EĞİTİM MAHALLESİ AHSEN ÇIKMAZI SK SADIKOĞLU 1 İŞ MERKEZİ NO 10 DAİRE 30 KADIKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0454183888500001

Vergi No: 4541******

İşletme Adı: HACE EĞİTİM DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.03.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Eğitim Kutusu, Türk Eğitim Sistemi’ne katkı sağlamak amacıyla kurulmuş bir dijital eğitim platformudur. 360° eğitim üreticiliğinin yanında kariyer fırsatları ve gelişimi destekleyici hizmetleri vermektedir. Eğitim Kutusu; yeni bir meslek edinmek, kişisel gelişimini desteklemek ve alanında uzmanlaşmak isteyenlerin üst düzey eğitimler almasını mümkün kılmaktadır. Özel hazırlanmış içerikleri ile online eğitim alanında farkını ortaya koyarak öne çıkmaktadır. Yeni meslek sahibi olan katılımcılarının özgeçmişlerini, eğitim aldıkları bölüme göre şirketlerle paylaşan Eğitim Kutusu; yalnızca eğitim hizmeti veren dijital platformların ötesinde, katılımcısıyla son derece ilgilidir. İş hayatına giriş ve uzmanlaşma alanlarında sağladığı katkıyla yalnızca bir eğitim kurumu olmanın ötesindedir. Video online, canlı online, 3D animasyon, interaktif ve örgün eğitim modelleri ile çeşitli eğitimleri bünyesinde barındıran Eğitim Kutusu, alanında uzman eğitmenler ile çalışmaktadır. Eğitim Kutusu içerikleri, en güncel ve kullanılabilir bilgilerle oluşturulmaktadır. Eğitim Kutusu tarafından verilen belgeler üniversite onaylı ve uluslararası geçerliliğe sahip belgelerdir. Aynı zamanda alınan sertifikalar e-devlet görünürlüğe de sahip olmaktadır. Eğitim Kutusu, kullanıcılarını geçerliliği bulunan, gerçek ve kullanılabilir sertifikalarla belgelendirmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Eğitim

- Online Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler