ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

yazilimpartneri.com

TAYYAR MUTLU

CAMİCEDİT MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI MERKEZ İŞ HANI NO:17 KAT:2 DAİRE:58 MERKEZ Nevşehir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 21914******

İşletme Adı: TAYYAR MUTLU

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.07.2023

İşletme Türü: Ticari İşletme

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yazılım Partneri, 2013 yılında kurulmuştur. Lokasyon olarak Nevşehir 'de bulunan firmamız Dijital dünyaya hem teknik hem de yazılım anlamında destek vermektedir. Bilgisayar tamiri, notebook tamiri, web tasarım, e-ticaret sistemleri, sunucu barındırma, hosting hizmetleri, profesyonel ve kurumsal eposta hizmetleri gibi hizmetler veriyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Kapıda ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler