ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

trsmakinakalip.com

HASAN ÇİL

ARABAYATAGI MAHALLESİ MANSAR SOKAK NO14 Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 12169******

İşletme Adı: HASAN ÇİL

Mobil Uygulama Adi: trsmakinakalip

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.09.2022

İşletme Türü: Ticari İşletme

Google Play Store Link: https://trsmakinakalip.com/

Kep Adresleri: hasan.cil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sanayinin tüm sektörlerine hizmet verebilmek ve sanayiye katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Büyüyen ve gelişen dijital bir dönemde sanayi sektörünün de bu alanda yer alması gerektiğini düşünerek bu yolda çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Sanayicilerin zaman kazanması açısından bu platformda her sektöre yer verilmektedir. Sizleride trsmakinakalip.com ailesinde görmek isteriz .

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler