ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

tlemse.com

TLEMSE TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

15 TEMMUZ MH. 1469 SK. NO:26A BAĞCILAR 34212 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0845060683700001

Vergi No: 8450******

İşletme Adı: TLEMSE TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.04.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: huseyin.altin.1@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

We are experienced apparel manufacturer and supplier of clothing located in Istanbul, Turkey that specialized in producing customized t-shirts, sweatshirts, dresses, blouses, jumpsuits, undershirts, boxers, socks etc. We have exported our products to European and North American countries and provide quality goods with a competitive price to our customers. We offer a one-stop apparel manufacturing and sourcing service from private label custom services, sourcing, sampling, bulk garment manufacturing and delivery to allow you to focus on the value creation activities of your business. Contact E-mail: info (at) tlemse.com

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler