ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.makinaparkuru.com

MAKİNAPARKURU BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BARBAROS MAH. AKZAMBAK SOK. UPHİLL TOWERS NO:3/A D:102 ATAŞEHİR/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0611168757500001

Vergi No: 6111******

İşletme Adı: MAKİNAPARKURU BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Makina Parkuru

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.01.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.icanbolukbasi.makinaparkuru&gl=TR

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Makina Parkuru, Türkiye genelinde kiralık ekskavatör, beko loder, bobcat, beton mikseri, damperli kamyon gibi kiralık iş makinaları bulmanıza veya bu iş makina sahiplerinin makinalarına iş bulmasına yardımcı olur.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler