ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.diecastpazar.com

MUHAMMED KOSİF DIECASTPAZAR

SULTANBEYLİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 63763******

İşletme Adı: MUHAMMED KOSİF DIECASTPAZAR

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.02.2023

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: muhammed.kosif@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

30 yılı aşkın "biriktirme merakı"mızın son 20 yılda sınırlarımızı aşması sonucunda koleksiyonerliğe geçiş yapması ile köklenen birer diecast aşığıyız. Bu platformun kurulması da tam olarak bu aşka hizmet etmek ve bu aşkı paylaşan tüm hobi gönüllülerini bir çatı altında toplayabilmek adına karara bağlanmıştır. Nihayet uzun saatler ve hatırı sayılır derecede verilen emekler sonunda Tükiye'ye böyle bir platformu kazandırmış olmanın sevinci tüm yorgunluğumuzu aldı. Diecast Pazar; öncelikli olarak, Türkiye'deki diecast koleksiyonerlerinin ürünlerini sergilemesi ve değerinde satabilmesi ve nihayet aradığı modellere yine aynı şekilde değerinde kavuşabilmesi adına yayına geçirildi. Şimdiye kadar bir çok sosyal medya platformunda yahut farklı farklı satış sitelerinde peşlerinde koştuğumuz modellere çoğu zaman gerek finansal anlamda gerek ise etik bir çok problem sebebiyle ulaşamadık. Yahut ulaşsak bile her zaman bir şeylerin eksik olduğunu hatta belki de fazla olduğunu bir şekilde hissettik. İşte şimdi bu ortak platform sayesinde tüm modelleri bir arada görebilmek farklılıklarını inceleyebilmek işin uzmanları ile doğru değerlendirmeleri yapabilmek mümkün. 30+ yılın verdiği diecast tecrübesi ile platform kurucularının da sınırsız desteği ile aslen tüm satıcı ve alıcı hobi gönüllülerinin birbirlerine yardımcı olması ve nihayetinde keyifle bu hobiye devam edebilmeleri ve hatta yaygınlaştırmaları için 2019 yılı son çeyreğinde fikri alt yapısı ortaya konan fizibiliteleri yapılan ve 2020 yılının başında çalışmalarına başlanan Diecast Pazar satış platformunun tüm teknolojik altyapısı alanında söz sahibi profesyonel firmalar tarafından oluşturuldu. Diecast Pazar sistem olarak güvenli bir paylaşım ve satış platformu olmayı her zaman ön planda tutmayı hedeflediği gibi aynı zamanda gayri teknik manada aslında hobi gönüllülerinin birbirleri arasında bir köprü olmayı tabiri caiz ise güvenli bir ticaret limanı olmayı arzu eder ve çalışmalarını bu minvalde yürütür. Dosdoğru paylaşım ve ticaret politikaları ile tüm hobi gönüllülerini tek çatı altında toplamayı amaçlayan bu platform ile güvenle hep daha iyiye ... Saygılarımızla

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler