ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.filyarn.com

MEHMET AKİF DİKİCİBAŞI

CUMHURİYET MAH. D-100 KARAYOLU CAD. EXPOİST HOTEL İSTANBUL OUTLET PARK NO:374 D:63 BÜYÜKÇEKMECE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 15470******

İşletme Adı: MEHMET AKİF DİKİCİBAŞI

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.05.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: mehmetakif.dikicibasi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Filyarn - HAKKIMIZDA Bizim ürettiğimiz yumaklar, sizin ellerinizde birer sanat eserine dönüşüyor. İlmeğin gücüne ve bu gücün ortaya çıkarabileceklerine inanan herkes bizim hedef kitlemiz. Üretim gücümüze ve taleplerinizi karşılamaya olan inancımızı, daima canlı tutacağız. Aylık 100 milyondan fazla yumak üretim gücümüzle kaliteli örgülerin ilham kaynağı olmakla birlikte, özel örgü ipi ve örgü kitleriyle fantezi iplik dünyasının en iddialı markası olmayı, kendimize hedef seçtik. Müşterilerimizin, bize bu yolda en büyük desteği vereceğine inancımız tam. Attığınız her ilmekte olmak dileğiyle…

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler