www.porima3d.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

PORİMA POLİMER TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

TAŞKÖPRÜ MERKEZ MAH. ÇAYDERE SK. NO:9/1 D:3, ÇİFTLİKKÖY Yalova - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0732127040800001

Vergi No: 7321270408

İşletme Adı: PORİMA POLİMER TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: porimapolimer@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye'nin en kaliteli ve sevilen filamentleri! 1,75 mm - 2,85 mm çap seçeneği. 17 renk ve 500g-1000g ağırlık seçenekleri. Siparişe özel 3kg, 5kg ve 10kg üretimler. PLA, PLA Premium, Tough PLA, PLA Star, ABS, PETG, TPU, ASA.

Mal ve Hizmetler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler