ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.urbaneldiven.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

NİTREKS ELDİVEN İŞ GÜVENLİK MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YAKUPLU MAHALLESİ HARAMİDERE SANAYİ SİTESİ SAFİR SOKAK A BLOK NO.24/314 HARAMİDERE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0631062691141695

Vergi No: 6310******

İşletme Adı: NİTREKS ELDİVEN İŞ GÜVENLİK MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.04.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: burak.kurt.1@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız İş Güvenlik malzemleri Alanında Yeralan İş Eldivenleri Üretim İmalat Satış ve Pazarlaması alanlarında Faaliyet Göstermektedir. Firmamız 56 Adet Tam otomatik Bilgisayarlı Shima Örgü eldiven makinası ve 1 adet Kore menşeili İLJİN Eldiven Kaplama makinası-1 Adet Çin Menşeili JUBAO Eldiven Kaplama Makinası ile Manisa Organize San Bölgesinde kurulu bulunan 2000 m2 Fabrikamızda Üretim imalat Faaliyetlerine devam etmektedir. UrbanEldiven.com - Nitreks Eldiven Ltd.şti Bünyesinde , İstanbul'da Beylikdüzü Merkez & Showroom - İstoç Depo & Sevkiyat ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İkitelli TEM34 Ana depomuz İle İstanbul'da 3 Lokasyonda Müşterilerimize Hızlı ve Kaliteli Hizmet Vermekteyiz

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı