www.transferpax.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

TRANSFERPAX TAŞIMACILIK TURİZM YAZILIM TEKNOLOJİ SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ŞİRİNYALI MH. ESKİ LARA CD. NO:151 1/4 MURATPAŞA / ANTALYA Antalya - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0981062564200014

Vergi No: 9810625642

İşletme Adı: TRANSFERPAX TAŞIMACILIK TURİZM YAZILIM TEKNOLOJİ SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2009 yılında kurulan şirketimiz, 2021 yılında misafirlerine en iyi hizmeti ve fiyatı sunma hedefiyle kurulan TransferPax, taşımacılık sektörünün yenilikçi temsilcisi olarak yurt içinde ve dışında her çeşit araç transfer hizmetleri veriyor. Türkiye'nin önde gelen Araç Transfer Portalı olan TransferPax, yurt içinde binlerce taşımacılık şirketinin pazarlamasını gerçekleştiriyor.Türkiye'de 37 havalimanında ve K.K.T.C Ercan Havalimanı transfer hizmeti veren önde gelen Transfer şirketleri ile Portal aracılığı ile acentalarımızı buluşturan platformumuz üreten firma, çatısı altında birçok markaya da ev sahipliği yapıyor. TransferPax; Esa Yazılımın geliştirmiş olduğu, Aqua-Ticket Online muhasebe ve rezervasyon takip sistemi ile entegre çalışmaktadır. Bu sayede, teknolojiyi verimli kullanarak, siz değerli acentalerımızın cari ve muhasebeleşme işlemlerini kolaylaştırmıştır.

Mal ve Hizmetler

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Tatil ve Seyahat

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler