ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

solaravm.com

GUMBEL ENERJİ ANONİM ŞİRKETİ

ÜMİT MAH. 2532 CADDE NO:6 ÇANKAYA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0411081792800001

Vergi No: 4110******

İşletme Adı: GUMBEL ENERJİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.01.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Enerjisini Güneşten Alan Ürünler SolarAVM'de SolarAVM, Gumbel Group tarafından 2011 yılına uzanan sektör tecrübesinin bir yansıması olarak kurulmuştur. SolarAVM ekibi olarak e-ticaret platformumuzu dört temel sütun üzerine kurguladık: kullanıcı dostu arayüz, ürün çeşitliliği, rekabetçi fiyatlar ve hızlı teslimat! Kullanıcı Dostu Arayüz Sitemizi kullanıcıların aradığını en kolay şekilde bulabileceği şekilde tasarladık. Bunu yaparken, güneş enerjili ürünlerin ticaretini yapan yerli ve yabancı örnekleri detaylı biçimde inceledik. Aranan ürünün en hızlı şekilde bulunabilmesi ve benzer ürünler arasındaki teknik ayrımların en kolay şekilde anlaşılabilmesi için sitemize gelişmiş bir filtreleme sistemi entegre ettik. Filtrelerimizi tasarlarken hem alanın profesyonelleri hem de güneş enerjisi alanına ilgi duyan insanların beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate aldık. Ürün çeşitliliği ve rekabetçi fiyatlar 2011 yılına uzanan sektör tecrübemizin doğal bir sonucu olarak yerli ve yabancı çok sayıda farklı firma ile çalışıyoruz. Güneş enerjisi alanında pazarda yer edinmiş premium ve ekonomik ürünleri geniş ürün çeşitliliği ve rekabetçi fiyatlar ile sunuyoruz. Solar inverterlerden, güneş panellerine, hazır solar paketlerden, solar akülere geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Ürün gamımızı daha da geliştirmek ve kullanıcılara fiyat ve performans alternatiflerini en etkili biçimde sunabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Hızlı teslimat Güneşten elektrik elde etmenizi sağlayacak her türlü ürünü sitemizde bulundurmak ve en kısa sürede siz müşterilerimize teslim edebilmek için titizlikle çalışıyoruz. Stoklarımızda olan ürünleri her an sevke hazır bekletiyoruz. Kökleri 2011 yılına uzanan tedarik ağımız sayesinde siparişi verilen ürünlerin zamanında ve sağlıklı bir şekilde müşterilerimize ulaşmasına özen gösteriyoruz. Alanında kendisini ispatlamış kargo ve nakliye firmalarıyla çalışıp ürünlerin size en iyi şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Müşteri Memnuniyeti ve Çevre Odaklı Ürün yola çıktıktan sonra da sizlerle beraberiz. Ürünü sağlıklı biçimde teslim almanızı, kurulumunu yapmanızı ve en çevreci kaynak olan güneşten faydalanmanızı sizler kadar bizler de istiyoruz. Bunu işimiz olarak değil severek yapıyoruz çünkü güneş enerjili ürünleri sizlere en iyi şekilde sunma ve ulaştırma çabamızın ticari bir faaliyetten ibaret olmadığına inanıyoruz. Zira ticarete konu tüm solar ürünlerin müşteriye ulaşmasıyla birlikte ülkemizin enerji arz güvenliğine, çevreye ve geleceğe katkı sağlıyor olduğumuzun bilincindeyiz. Bizler, SolarAVM ekibi olarak Türkiye’nin ve dünyanın geleceği güneşle aydınlansın istiyoruz!

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Telekomünikasyon

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler