ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.aydinlatmacim.com

ÇAKIR TEKNİK ELEKTRİK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AŞIK VEYSEL MAH. HADIMKÖY YOLU CAD. PARKCİTY EVLERİ D BLOK NO:2 DÜKKAN: 19 ESENYURT/ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0222145818800001

Vergi No: 2221******

İşletme Adı: ÇAKIR TEKNİK ELEKTRİK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.01.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: cakirteknik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Toptan Fiyatına Perakende Online Satış Sitemize Hoş Geldiniz. 1987 yılında Tuzla’da Çakır Elektrik İnşaat ünvanı ile faaliyete başlayan Toptan ve Perakende Satış Yapan Firmamız Aynı Anlayışla Aydınlatmacım.com olarak online Satış Sitemizi Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetine Sunmakla Beraber Toptan Fiyatına Online Perakende Satış Anlayışıyla Türkiye'de bir ilki Başlatmış olduk. Amacımız son Kullanıcıya En İyi Kaliteli Hizmeti Vermektir. Mağazımızı Sadece Aydınlatma Dünyam Mağazamızda, Trendyol, N11 Mağazalarımızda Hizmet Sunup Ürünlerimizin Arkasında Durup Kaliteli Hizmet Vermektir. Verdiniz Teklifler Aynı Gün İçerisinde alanlarında Profesyonel İş arkadaşlarımız fiyatlandırıp, Siz müşterilerimize Geri Dönüş Yapacaklardır. Ayrıca Anlık olarak WhatsApp Teklif Al Sistemimizle Anlık olarak Teklif verebilir, Ürünler Hakkında Bilgi ve Fiyat Alabilirsiniz. Amacımız Karaköy’deki Bahçeşehir' deki Fiyatlarla Tüm Türkiye’deki Müşterimize Hizmet Vermektir. Firmamızı Değerli Müşterilerimizin Yorumlarından Tanıyın. Aydınlatmacım.com Bir Çakır Teknik Elektrik İnşaat Sanayi Ticaret Ltd Şti Kuruluşudur. 1987 yılında Tuzla’da Çakır Elektrik İnşaat ünvanı ile faaliyete başlayan firmamız elektrik, plan, proje, taahhüt, tadilat işlerini üstlenerek sektöre atılmıştır. 2004 yılında Bahçeşehir de kurduğu ikinci şubesi ile Bahçeşehir Belediyesi, Bahçeşehir Koleji, Uğur Okulları, Elitium Tıp Merkezi, Vetro City, Makro Yol Yapı Aş., gibi İstanbul genelinde bulunan birçok kurumsal firmanın taahhüt işlerini üstlenerek adını kısa sürede duyurmuştur. Uygulamanın yanı sıra 2011 yılında Boğazköy girişinde 1000 m2 alan üzerine kurduğu işyeri ile Elektrik Malzemeleri Satışı ve Elektrik Arıza hizmetine başlamıştır. Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek Başakşehir, Bahçeşehir, Esenkent, Ispartakule, Avcılar, Hadımköy, Alkent, Beylikdüzü, bölgelerinin Elektrik Arıza, Tadilat, Montaj işlerini yaparak büyümeye devam etmiştir. 2017 yılında Esenkent Park City işyerlerine taşınan firmamız 4 yıl perakende malzeme satış ve servis desteğini sürdürmüştür. 2022 yılı ilk ayında yenilenen yüzü ile toptan malzeme satışını da bünyesine eklemiştir. Müşteri kazanmayı ilke edinen firmamız minimum karlılık ve maksimum hizmet politikasını ilke edinerek çalışma hayatına devam etmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- İnşaat ve Emlak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler