ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.numaconcept.com.tr

NUMA CONCEPT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSLİCE MAHALLESİ 1. DERE SOKAK NO:29/B MERKEZ/UŞAK Uşak - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0632112293100001

Vergi No: 6321******

İşletme Adı: NUMA CONCEPT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.11.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: numa.concept@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Numa Concept bir POYRAZ Şirketler kuruluşudur. 2017 Yılında 5 Adet Lazer ve CNC Makinaları ile başladığı ev ve iş yeri dekorasyon sektörüne Nisan 2021 itibariyle E-ticaret Parekende satışı ile devam etmiştir. Günümüzde 1500m2 Kapalı alanda 10 Adet Lazer Makinası 3 Adet CNC 2 Adet Endüstriyel UV Baskı Makinaları, 1 Adet Desinatör 2 Adet Grafiker, 2 Kalite Kontrol Mühendisi ve diğer tüm çalışanlarıyla birlikte Türkiye ve Dünyanın dört bir tarafına toptan ve perakende satışlarını sürdürmektedir Ekibimizle; hayatınızı renklendirecek farklı ürünleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Tecrübeli kadromuz sayesinde sizleri mutlu etmek için dünyanın birçok ülkesinden en yeni ve en ilginç ürünleri Türkiye'ye getiriyoruz. Basit ve sıradan hediyelerden bıktıysanız doğru adrestesiniz! Arkadaşlarınıza, annenize, babanıza, sevgilinize, en önemlisi de kendinize hediye edebileceğiniz sıra dışı, ilginç, orijinal ve değişik ürünleri size sunmaktan gurur duyarız. Numa Concept ; evinizin veya iş yerinizin konforundan ayrılmadan, saatlerce yorulmanıza gerek kalmadan, sevdiklerinize veya kendinize hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri seçmenizi ve hızlıca elde etmenizi sağlayan güvenli bir internet mağazasıdır.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler