ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.lamourbutik.com

HÜSEYİN CANERKEK

ŞAİR SENİHİ SOKAK KARACİĞAN MAH ENNTEPE MALL OFFİCE C BLOK KAT:3/304 KARATAY/KONYA Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 56995******

İşletme Adı: HÜSEYİN CANERKEK

Mobil Uygulama Adi: Lamour Butik

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.07.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qukasoft.lamourbutik

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/lamourbutik/id1621892681

Kep Adresleri: mzcsporic@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2019 Yılından bu yana Türkiye Genelinde 3 mağazaya sahip olan lamourbutik.com, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. MZC SPOR İç Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti. (Lamour Butik) olarak lamourbutik.com ve Lamour Butik perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada geniş ürün yelpazesi ve kazandığı sevgisi ile, her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme