ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sogutmamarketim.com

EGELİS MÜHENDİSLİK PROJE DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

İHSANİYE MAHALLESİ ERKAL SOKAK NO 6/C NİLÜFER BURSA Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0614061048500016

Vergi No: 6140******

İşletme Adı: EGELİS MÜHENDİSLİK PROJE DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.10.2018

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: egelis.muhendislik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Endüstriyel Soğutma , İklimlendirme , Havalandırma , Elektrik Otomasyon, Elektrik Tesisat, Bilgisayar Teknolojisi Ürünleri Ana Kategorileri Altında Cihaz , Ekipman , Yedek Parça Satışı Yapan Firmamız Egelis A.Ş. firmasının online satış platformudur

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Medikal Ürünler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para