www.mywayturkey.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MY WAY TURİZM TAŞIMACILIK GIDA İNŞAAT OTOMOTİV PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HOCAPAŞA MAH NÖBETHANE CAD ALIHAN İŞ MERKEZİ NO 19/18 SİRKECİ FATİH İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0626039294800010

Vergi No: 6260392948

İşletme Adı: MY WAY TURİZM TAŞIMACILIK GIDA İNŞAAT OTOMOTİV PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: mywayturizm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

My Way Travel is a fully licensed tour operator and the business license number is 9259 issued by the Turkish Ministry of Culture and Tourism.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart