ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

edijitalbaski.com

ALVİNA REKLAM BASKI VE MEDYA HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CİHANGİR MAH. ATAKAN SOK. NO:15/B, AVCILAR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0068182106600001

Vergi No: 0681******

İşletme Adı: ALVİNA REKLAM BASKI VE MEDYA HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.03.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: alvina@hs10.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tüm baskı ihtiyaçlarınızı Hızlı ve Kaliteli sipariş verebileceğiniz online baskı merkezi, Açık hava Reklamcılığından Matbaa'ya, 450'den fazla ürüne kaliteli baskı çözümü sunan ve müşteriye zaman ve kolaylık kazandıran bir e-ticaret girişimidir.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Danışmanlık Hizmetleri

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler