ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

altinpesinde.com

NECMİ BAYIK

AKDAMLAR MAH. AKDAMLAR CAD. 07070 NO:1 KONYAALTI Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 13492***********

Vergi No: 13492******

İşletme Adı: NECMİ BAYIK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.04.2024

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: necmi.bayik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Altin pesinde e ticaret sektorunde faliyet gostermek uzere kendi alaninda bir ilk olarak kuruldu ve altinpesinde.com adresinden faaliyetini surdurmektedir. Altin pesinde, ister bireysel calisan olun isterseniz tesis sahibi olun altin madenciliginde ve isciliginde kullanacaginiz butun malzemeleri tek bir yerde toplar ve size guvenli bir alisveris olanagi saglar.Altinpesinde olarak bir diger amacimiz da magazalarimizin global sektorde yer almasini saglamak ve ureticilerimize ihracat konusunda destek vermektir. Sizde Altin pesinde ailesinin bir uyesi olup guvenle alisveris yapabilir yada uretmis oldugunuz urunleri butun dunyaya pazarlama firsati yakalayabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler