ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bitoptanticaret.com.tr

ZAL YAKUP TAŞKIN

ÜMRANİYE ALTINŞEHİR MH. YENİ FİLİZ SK NO :43/6 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 13898******

İşletme Adı: ZAL YAKUP TAŞKIN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.09.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: yakup.taskin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2018 yılında aktif olarak E-Ticaret ile Toptancılığı buluşturarak yüz binlerce ürünlerin Türkiye’nin her yerine satışını yapmanın gururunu taşıyoruz. BiToptan firması binlerce müşterilerine en uygun fiyatlar ile toptan ürünler satmayı amaçlar. BiToptan misyon olarak Yurtdışına ihracaat ve ticari ilişkileri geliştirmeyi hedeflemiştir. İleriye yönelik Ar-Ge çalışmalarını hedef koyan BiToptan günümüz çağın yeniliklerine göre hareket etmeyi misyon edinmiştir. Üretimde inovatif ve ses getirecek ürünlerin üretimi için ise çalışmalar yapmayı hedeflemiştir. Uzman ekibimizle müşterilerin tüm sorularına en hızlı cevap verme destek sistemini oluşturduk. Ürünleri kargolanması sırasında oluşabilecek kırılmaması için koli,balonlu torba,havalı ambalaj gibi paketlemeleri yaparak sorunsuz bir şekilde Türkiye’nin her yerine ürünlerimizi teslim ediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler