ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.deridolu.com

ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSTASYON MAHALLESİ, PARK SOKAK, NO:3/A, KÜÇÜKÇEKMECE - İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0099092473400001

Vergi No: 0990******

İşletme Adı: ATAYILMAZ TEKSTİL KOZMETİK E TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.02.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: atayilmaztekstil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Deridolu.com, deri ceket, deri kaban, deri yelek, deri etek, deri pantolon giyim ürünlerinin yanı sıra deri çanta, deri cüzdan, deri kartlık, deri kemer, deri eldiven ve deri bileklik gibi deri aksesuar ürün grubunda yer alan hakiki deriden imal edilen ürünlerin satışının yapıldığı online bir platformdur.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler