ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.havucbebe.com

FAİK PERÇİN FİYONK BEBE

554 SOK NO:4 BORNOVA İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 23450******

İşletme Adı: FAİK PERÇİN FİYONK BEBE

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.11.2019

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: faik.percin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Fiyonk Bebe olarak 2000 yılında bebek sektöründe başladığımız yolda, siz değerli anne ve anne adaylarına daha iyi hizmet vermek amacıyla 2017 yılında Havuç Bebe olarak faaliyete geçen 2. markamızla, şubeleşerek yolumuza soluksuz devam ediyoruz. Fiyonk ve Havuç Bebe reyonlarında hamilelikten başlayarak çocuğunuzun 14 yaşına kadar ihtiyacı olacak tüm tekstil, beslenme gereçleri ve taşıma gruplarını kapsayan binlerce ürünü bir arada bulabilirsiniz. Anne, bebek ve çocuk sektöründe kalite anlayışıyla hareket ederek, sektör deneyimi ve birikimimizi harmanlayarak uygun fiyatlı, geniş ürün yelpazemizle Fiyonk Bebe ve Havuç Bebe olarak İzmir’ de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 8 Farklı kategoride 46.000 ürün çeşitliliği ile Kraft, Chicco, Suny Baby, İdil Baby, Aziz Baby, Weewell , Philips Avent, Motorola, Suavinex, Prego gibi birbirinden kaliteli markaları bünyemizde barındırıp, her geçen gün marka sayısı ve ürün yelpazemizi artırarak hizmet sunmaya devam ediyoruz. Ürünlerimizi tüm Türkiye’ye ulaştırmak amacıyla 2018 yılı başında kurulan online alışveriş sitemiz www.havucbebe.com ile istediğiniz an, istediğiniz yerden, istediğiniz ürünü; ister müşteri temsilcilerimize ulaşarak telefondan, ister sitemiz üzerinden tek tıkla satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi en iyi şekilde paketleyip, en hızlı şekilde sıcak yuvanıza ulaştırıyoruz. Bu süreçte önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti anlayışı ile satış öncesi, satış anı ve satış sonrası da, hizmetimiz kesintisiz devam edecektir. Aramıza hoş geldiniz, keyifli alışverişler dileriz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler