ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.fotokopikiralama.com.tr

BİLSARF BİLGİSAYAR SARF MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HALİL RIFATPAŞA MAH. PERPA TİCARET MERKEZİ B BLOK KAT: 5 NO: 271 - 34384 ŞİŞLİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0175041650900019

Vergi No: 1750******

İşletme Adı: BİLSARF BİLGİSAYAR SARF MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.05.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bilsarfbilgisayar@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Fotokopi, Yazıcı, Tarayıcı, Kiralama Hizmetleri. Bilsarf ın profesyonel baskı analiz hizmeti sayesinde, ihtiyaçlarını doğru tespit eden kurumlar büyük yatırım ve baskı sarf maliyeti avantajı sayesinde rekabet gücünü artırıyorlar.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler