ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.rxr.com.tr

RXR İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

PERPA TİÇARET MERKEZİ A BLOK KAT 8 NO 939 ŞİŞLİ-İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0735194584600001

Vergi No: 7351******

İşletme Adı: RXR İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.01.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: rxriletisim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

RXR, Akıllı Ev sistemleri ve Kablosuz Wi-Fi Güvenlik Sistemleri Alanında İthalat yapan geniş ürün yelpazesine sahip bir Teknoloji Firmasıdır.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler