ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.logohali.com

CEM HALI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ATATURK OTO SANAYİ SİTESİ 18. SK. NO:517 BAŞAKŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0205050445500011

Vergi No: 2050******

İşletme Adı: CEM HALI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.07.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: cemhalisanayi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2006 yılında kurulan CEM HALI, uzun senelerdir yoğun trafik halılarının satışı ve otomotiv sektöründe firmalara lazer kesim halı konusunda çözüm ortağı olmaktadır. Deneyim ve tecrübelerine dayanarak ihtiyaç üzerine LOGOHALI markası adı altında Logolu Halı Paspas üretimine 2018 yılında başlamıştır. Bu kapsamda firmamız, talep yoğunluğundan dolayı CNC Lazer kesim makinalarına yaptığı yatırımlar sonucu makina parkurunu genişleterek, Türkiye' de en büyük kesim alanına sahip, lazer kesim makinalarını bünyesine katmış bulunmaktadır. Müşterilerimizin istediği ölçüye rahatlıkla cevap verebilecek şekilde firmalara özel Logolu Paspas üretimi yapmaktayız.

Mal ve Hizmetler

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler