ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kontrolyum.com

KONTROLYUM OTOMASYON SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GİRNE MAH. IRMAKLAR SOK. KÜÇÜKYALI İŞ MERKEZİ A BLOK NO:72-17A, MALTEPE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0576055501900001

Vergi No: 5760******

İşletme Adı: KONTROLYUM OTOMASYON SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.01.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: kontrolyum@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kontrolyum Otomasyon Sistemleri 2017 yılının Ekim ayında "Kontrol Bizde" sloganı ile bir fiil ticari hayatına başlamış olmasının ardında 12 senelik sektörel deneyime sahip kadro ve dinamik yapısı bulunmaktadır. Kuruluş amacı, en uygun fiyatlarla çok seçenekli markaların ürünlerini sektörde pazarlamasını ve satışını gerçekleştirmek. 25 farklı marka ile yola çıkan Kontrolyum, şu anda 50 farklı marka ve bu markalara ait 25.000'den fazla ürün seçeneği ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şu anda İklimlendirme (HVAC) sektörü içerisinde Bina Otomasyon Sistemleri alanında Türkiye'nin en büyük ve en çok ziyaret edilen e-ticaret sitesidir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler