ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ayazteknoloji.com

AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ŞEHİT AHMET SK NO4 KAT5 D78 MECİDİYEKÖY - ŞİŞLİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0109108197700001

Vergi No: 1091******

İşletme Adı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.04.2024

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: ayazteknoloji@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bilgisayar Sektöründe İstanbul Mecidiyeköy bölgesinde 30 Yılı Aşkın tecrubesiyle 2006 Yılında faaliyetine başlamıştır. Birçok markaların Türkiye partnerliğini yapan firmamız (Dell, Lenovo, HP, HPE, Asus, MSI, Gigabyte, Fortinet, Sophos, Philips, Samsung, Intel, AMD, Seagate, WD vb...) Online ve Mağza satışını yapmaktadır. İlk önceliğimiz %100 Müşteri memnuniyeti prensibimizdir. AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ DIŞ TİCARET A.Ş.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler