ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.blueholidays.com.tr

TAS ÖZEL SAĞLIK TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

MURATPAŞA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0984031478300018

Vergi No: 9840******

İşletme Adı: TAS ÖZEL SAĞLIK TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.02.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: tasturizm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Blueholidays.com.tr tatil seçenekleri sunan ve online hizmet veren TÜRSAB'a 10334 belge numarası ile kayıtlı bir seyahat sitesidir. Onlarca otel, tur transfer seçeneklerinden ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler