www.bicakburada.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

SELİM AKIN BIÇAK BURADA

YATAĞAN MAHALLESİ RÜZGARLI SOKAK NO:8 SERİNHİSAR/DENİZLİ Denizli - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 23866******

İşletme Adı: SELİM AKIN BIÇAK BURADA

Kep Adresleri: selim.akin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İnternette hesaplı ve güvenilir alışverişi ilke edinen “bicakburada.com” bir Akın Paslanmaz kuruluşudur. 1989 yılında Hadi Akın tarafından Denizli Yatağan beldesinde kurulan Akın Paslanmaz el yapımı ve fabrikasyon el aletleri üretimi konusunda sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Tarihi, Anadolu Selçuklu Devleti’nin kuruluş yıllarına dayanan ve 1200’lü yıllardan itibaren el aletleri üretimi yapılan Yatağan Beldesi’nden aldığı tecrübe Akın Paslanmaz’ın kaliteli üretim ilkesindeki en önemli etkendir. Günümüzde 2700 metrekare açık alan ve 1500 metrekare kapalı alanda üretim yapan Akın Paslanmaz av, kamp ve mutfak aletleri alanında ülkemize daha rahat hizmet verebilmek için bicakburada.com’u kurmuştur. 2018 yılında hizmete açılan “bicakburada.com”; el yapımı av, kamp ve mutfak bıçaklarını tüm Türkiye’ye ulaştırmayı amaçlamaktadır. Kamp, av ve mutfak ekipmanları pazarında yerli ve kaliteli üretimin yer alması Akın Paslanmaz ve bicakburada.com’un en önemli hedefidir.

Mal ve Hizmetler

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Spor ve Outdoor

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı