ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

akafi.art

AKAFI TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MUCAHITLER MAH. 52083, YASEM IS MERKEZI OFIS (907) , SEHITKAMIL/GAZIANTEP Gaziantep - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0620112836000001

Vergi No: 6201******

İşletme Adı: AKAFI TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.07.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: akafitreading@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Akafi Art şirketi, kültürel mirasın sembolünü temsil eden el yapımı ürünleri üreten ve pazarlayan ticari bir şirkettir. Yüksek kalitemiz, iyi fiyatlarımız, fikir çeşitliliğimiz ve farklı yerel kültürlerle olan ilgileri, ürünlerimizin kalitesini ve sunumlarında güvenilirliğini sağlamak bizim iş değerlerimizdir. Ürünlerimizin bazıları nadir ve ilginçtir. Size layık asil ve yüksek kaliteli ürünler sunmaya özen gösteriyoruz. Alışveriş aşamalarının her sürecini yüksek doğrulukla takip etmek için yetkin bir ekiple ürün sunumunun başlangıcından elinize ulaşmasına kadar sizlere eşsiz ve güvenilir bir pazarlama hizmeti sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Kuyumculuk

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler