ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.evcilal.com

EVCİLAL AKVARYUM CANLILARI EVCİL CANLILAR VE MALZEMELERİ SATIŞI - BURÇİN YALÇINKAYA

GÜZELYALI MAHALLESİ TURGUT ÖZAL BULVARI İNCİEVLER SİTESİ 82 F ÇUKUROVA Adana - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 44257***********

Vergi No: 44257******

İşletme Adı: EVCİLAL AKVARYUM CANLILARI EVCİL CANLILAR VE MALZEMELERİ SATIŞI - BURÇİN YALÇINKAYA

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.02.2021

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sizin ve evcil hayvanlarınızın mutluluğu için gereken her şey bir tıkla kapınızda! Evcilal, evcil hayvan ve akvaryum malzemelerinde Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliği iddiası ile çıktığı yolda, güvenli alışveriş sistemi ve profesyonel müşteri hizmetleri desteği ile %100 müşteri memnuniyetini garantiliyor. 2000 yılından beri evcil hayvan malzemelerinde edindiği deneyimi, size ve evcil hayvanlarınıza sunan Evcilal; kedi, köpek, sürüngen ve kemirgenler için yem, mama, oyuncak, kafes, sağlık malzemeleri ve aksesuarlarda en kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla buluşturuyor. Akvaryum ve balık malzemelerinde Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliği de Evcilal’da. Akvaryumu hobi edinen ve yeni başlayan kullanıcıların yanı sıra, akvaryumda profesyonel çözümler isteyenler için de balık yemleri, iç ve dış filtre, akvaryum dekorasyonu, aksesuar seçenekleri kargoda kırılmazlık garantisi ile meraklılarına Evcilal ile ulaşıyor. Akvaryum sahiplerinin, açık balık yemlerinin güvenilirliği ve tazeliğine özen gösterdiğini biliyoruz. Biz de Evcilal olarak, balıklarınızın sağlığı için en taze açık balık yemlerini özel saklama ve paketleme koşulları ile evinize kadar ulaştırıyoruz. Evcilal’ın deneyimli satış ekibi, satış öncesi ve sonrasında aklınızdaki tüm soru işaretlerine çözüm sunarken, alışverişinizde danışmak istediğiniz her noktada %100 güvenli alışveriş ilkesi ile yanınızda. Evcil hayvan malzemeleri ve akvaryum ekipmanlarında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız, profesyonel teknik ekibimiz ile yine hizmetinizdeyiz! Üstelik Türkiye çapında kurulum ve bakım hizmeti ile de özenle tasarladığınız amatör ve profesyonel akvaryumunuzun tüm ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. Dünyaca ünlü markaların distribütörlüğü ve bölge bayiliğini de gerçekleştiren Evcilal, Adana’da yer alan mağazası ile sıcak satış imkanı da sunarken, Evcilal.com ile Türkiye’nin her yerine en kaliteli pet market ürünlerini güler yüzlü, hızlı, çözüm odaklı, kaliteli hizmet anlayışı ve ekonomik fiyatlarla ulaştırıyor!

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler