ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kiralikvillaniz.com.tr

MTS GAYRİMENKUL TURİZM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KALKAN MAH.CUMHURYET CAD. NO:44 B BLOK İÇ KAPI :4 Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0623169197500001

Vergi No: 6231******

İşletme Adı: MTS GAYRİMENKUL TURİZM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.04.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: mtsgayrimenkul@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Akdeniz ve Ege kıyılarının doğal güzelliklerini sizlere ev konforunda bir tatil anlayışı ile sunmak için çıkılan bu yolda kurulan www.kiralikvillaniz.com.tr, MTS Gayrimenkul Turizm Emlak İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine bağlı bir markadır. Pandemi süreciyle birlikte değeri her geçen gün daha fazla artan villa ve apart tatilini her bütçe ve zevke uygun olarak sizlere sunuyoruz. Kiralık Villanız ekibi olarak en büyük misyonumuz güvenilir hizmet anlayışı ile rezervasyon sürecinizden villa çıkış gününüze kadar sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Web sitemiz üzerinden bulunan bütün villa ve apartlarımız yerinde kontrol edilmiştir. Dolayısıyla fotoğraflar üzerinden herhangi bir kandırmaca ve ya aldatma söz konusu değildir. Maksimum konaklama kapasiteleri, uzaklık tablosu, kullanım şartları ve fiyat tablosu her ilanın kendisine ait olan panelde yer almaktadır. Dolayısıyla siteyi kullanan kişiler istedikleri bilgiye kolaylıkla erişebilmektedir. Tüm bunların haricinde günün herhangi bir saatinde de firma yetkilileri ile ‘İletişim’ bölümünden irtibat kurmak mümkündür. Merak edilen tüm sorular eksiksiz bir şekilde uzman personel aracılığı ile cevaplandırılacaktır.

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler