ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

interaktifhizmetler.com

PORTOFİNO GIDA KOZMETİK İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MUSALLA BAĞLARI KULE CAD. KULE PLAZA KAT:20 NO:2/31 SELÇUKLU Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0732073424300016

Vergi No: 7320******

İşletme Adı: PORTOFİNO GIDA KOZMETİK İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.12.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: cumali.yakar@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İnteraktif Hizmetler Hakkında Gelişen dünyamızda ve gelişen internet teknolojisin de sizlere en iyi yazılım hizmetini İnteraktif Hizmetler olarak vermekteyiz. Mobil oyun, mobil program geliştirme, mobil ağ teknikleri, Robot teknolojisine yazılımı, Manyetik alan yazılımlar, Yapay zeka yazılımları, ve Askeri yazılımlar ile karşınızdayız. Gelişen teknolojiye ayak uydurmayı prensip haline getirmiş bir geliştirici olarak sizlere her alanda hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Sanal Para