interaktifhizmetler.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

PORTOFİNO GIDA KOZMETİK İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MUSALLA BAĞLARI KULE CAD. KULE PLAZA KAT:20 NO:2/31 SELÇUKLU Konya - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0732073424300016

Vergi No: 7320734243

İşletme Adı: PORTOFİNO GIDA KOZMETİK İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: cumali.yakar@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İnteraktif Hizmetler Hakkında Gelişen dünyamızda ve gelişen internet teknolojisin de sizlere en iyi yazılım hizmetini İnteraktif Hizmetler olarak vermekteyiz. Mobil oyun, mobil program geliştirme, mobil ağ teknikleri, Robot teknolojisine yazılımı, Manyetik alan yazılımlar, Yapay zeka yazılımları, ve Askeri yazılımlar ile karşınızdayız. Gelişen teknolojiye ayak uydurmayı prensip haline getirmiş bir geliştirici olarak sizlere her alanda hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Sanal Para