ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.renticar.com

GOGOCAR BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

FATİH SULTAN MEHMET MAH. POLİGON CAD. BUYAKA 2 SİTESİ NO:8A/54 KAT:14 ÜMRANİYE/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0396134889500001

Vergi No: 3961******

İşletme Adı: GOGOCAR BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.10.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

RentiCar olarak, uzun yıllar araç kiralama ve otomotiv sektörlerinde deneyim sahibi olan güçlü bir ekiple, sektöre yenilikçi ve vizyoner bir yaklaşım getirme hedefiyle faaliyete başladık. Marka olarak ilk günden itibaren, araç kiralama sektörüne yepyeni bir vizyon ve hizmet anlayışı, kullanıcılar içinse yeni ve sıra dışı bir deneyim sunan bir marka olarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hedefimizi gerçekleştirirken müşterilerimize her anlamda ve her aşamada özgürlüğü vadediyoruz. Bu vizyondan hareketle, kiralık araç anlamında klasik tercihlerin ötesine geçip özgün ve sıra dışı ihtiyaçların da erişilebilir olmasını sağlıyoruz. Her çeşit, her segment ve her kategoride aracın en uygun, en hızlı ve en pratik biçimde kiralanabilir olmasına özen gösteriyoruz. Yalnızca sektörün sadık tüketicisinin değil, daha önce hiç araç kiralamayanların da bu pazarın parçası olması için çalışıyoruz. Bu İddiayla: Türkiye’nin en çok tercih edilen, İlklerle ve yeniliklerle anılan, Özgürlüğü vadeden, Araç kiralama hizmetinin ilk anından, son noktasına kadar en iyi şekilde hizmet ve destek sunan, Yalnızca müşterilerinin değil, tedarikçilerinin de mutluluğunu en üst düzeye çıkaran, Pazarın tüm aktörleri için fayda yaratan, Yalnızca yerelde değil, globalde de adından söz ettiren, Genç, enerjik, vizyoner ve proaktif bir marka olarak anılmak için emin adımlarla ilerliyoruz. RentiCar’la Özgürlüğü Yakala!

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler