ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

gireshop.com

GİRE SHOP GIDA ALIŞVERİŞ HİZMETLERİ İNŞAAT NAKLİYAT TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

İ.O.S.B. MAH. MUTSAN SAN. SİT. M3 BLOK N.31 BAŞAKŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0396135322000001

Vergi No: 3961******

İşletme Adı: GİRE SHOP GIDA ALIŞVERİŞ HİZMETLERİ İNŞAAT NAKLİYAT TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.04.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Gire Fındık A.Ş; Ticari hayatı dededen toruna, aralıksız süre gelen 50 yıl ve 3 nesilden gelen ailenin tüm tecrübe ve kültürünü devam ettiren bir şirket olarak 2017 yılında İSTANBUL İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE KURULMUŞTUR. Gire Fındık A.Ş; 2000 m2 kapalı alan işlenmiş fındık tesisine sahip olup fındık üretimini ve ticaretini yapmaktadır. Gireshop bir Gire Fındık A.Ş markasıdır.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler