www.uzmanlio.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

UZMANLİO BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

MASLAK MAH. MASLAK MEYDAN SK. BEYBI GIZ PLAZA A BLOK NO: 1 IÇ KAPI NO: 55 SARIYER/ ISTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0901053393200001

Vergi No: 9010533932

İşletme Adı: UZMANLİO BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Uzmanlio, kullanıcılara online eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunabilmek adına kurulmuş, danışanlarla uzmanları buluşturmayı hedefleyen bir pazaryeri platformudur. Psikoloji, Eğitim, Kişisel Gelişim, Spor ve Beslenme, İş ve Ticaret, Teknoloji ve Tasarım alanlarında platforma üye olup profil oluşturan uzmanlar, platform üzerinden randevu oluşturan ve hizmet satın alan uzmanlara Uzmanlio'nun sağlamış olduğu araçlarla elektronik mecralardan hizmet verirler.

Mal ve Hizmetler

Site/Mobil uygulamaya ilişkin bu alana veri girişinde bulunulmamıştır.

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı