ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

sutdunyasi.com

CREAVİZYON İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI TANITIM YAYINCILIK FİLM VE İNTERNET HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KARTALTEPE MAH. UMUT SOK. NO:3/1 BAKIRKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0215019993800018

Vergi No: 2150******

İşletme Adı: CREAVİZYON İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI TANITIM YAYINCILIK FİLM VE İNTERNET HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.01.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: creavizyon@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Süte dair her şeyin bir arada sunulduğu B2B ve B2C Pazaryeri... Türkiye'nin ilk sütçülük dergisi olarak 2006'da faaliyete başlayan Süt Dünyası, 2022 yılından itibaren yolculuğuna "Süte Dair Her Şey"i bir arada sunan e-pazaryeri olarak devam ediyor. Onaylı üretici süt ve süt ürünleri işletmeleri, Sütdünyası kalite standartlarına uygun ürünlerini aracısız olarak olarak burada satışa sunabiliyor. Üretimden tüketime, hayvancılıktan perakendeye süte dair her türlü hammadde, bileşen, ürün, malzeme, araç-gereç ve makine ekipman satılıyor. Süt, peynir, tereyağı, dondurma, kaymak, krema, yoğurt, süt tozu, whey tozu, kazein, laktoz... Aradığınız her türlü süt ürünü çok yakında burada...

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Danışmanlık Hizmetleri

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Süpermarket ve Petshop

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler