ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.trendella.com

OB GLOBAL AYAKKABI TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

6112 SOKAK NO:36 EGEMENLİK MAHALLESİ BORNOVA İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0632114737200001

Vergi No: 6321******

İşletme Adı: OB GLOBAL AYAKKABI TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.08.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: obglobal@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Trendella Ayakkabı 2018 yılında geçmişten gelen 25 yıllık tecrübe ile Türkiye’nin ayakkabı üretim merkezlerinden, İzmir Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesi 'nde kurulmuştur. Trendella yüksek kaliteli kadın topuklu ayakkabı, stiletto ayakkabı, günlük ayakkabı, terlik sandalet, bayan spor ayakkabı, kadın bot çizme kategorilerinde toptan satış yapmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler