ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.saklivilla.com

TY GRUP SAĞLIK TURİZMİ EMLAK TURİZM EĞİTİM İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MUSTAFA KEMAL MAH. DUMLUPINAR BULVARI NO: 274/7 MAHALL ANKARA B BLOK KAT: 1 NO: 6 06000 ÇANKAYA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0883091651200001

Vergi No: 8830******

İşletme Adı: TY GRUP SAĞLIK TURİZMİ EMLAK TURİZM EĞİTİM İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.12.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Saklivilla.com villa kiralama şirketi, TY GRUP güvencesinde ve TÜRSAB üyesi bir turizm şirketidir. Turizm, Uluslararası sağlık turizmi, Villa kiralama, Yat kiralama, Gezi ve Tur düzenleme yetkisine sahiptir.

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler