ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tatiltur.com

TATİL TURİZM SEYAHAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YILDIRIM MAH. ALİFUAT BAŞGİL CAD. NO:3/47 BAYRAMPAŞA İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0831004936800014

Vergi No: 8310******

İşletme Adı: TATİL TURİZM SEYAHAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.02.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: tatilturizm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1995 yılında B Grubu seyahat acentesi olarak kurduğumuz Tatil Turizm'i, 2019 yılında A Grubu seyahat acentesi grubuna yükselerek faaliyetlerimize devam etmekteyiz Yurt içi ve yurt dışı başta olmak üzere hem Türkiye'nin, hem dünyanın dört bir yanına seyahat organizasyonları düzenleyen birçok tur operatörü şirkete ait sistemleri üzerinden rezervasyon yapabilmekteyiz. Tatil Tur olarak acentemiz aynı zamanda uçak bileti rezervasyon hizmeti de vermektedir. Tatil Tur şirketmiz aracılığı ile rezervasyon ve organizasyon planlaması yapmak isteyenlerin Dünyanın her yerinden telefon ve internet üzerinden rezervasyon yapabildiği gibi, bulunduğu bölgede ulaşımında çok kolay olması nedeniyle de müşterilerimizi ofisimizde misafir etmekteyiz. Tatil Tur seyahat acentemiz çalışmış olduğu operatörlere ait ürünlere özel indirimler yapmaktayız. Aynı zamanda çalışmış olduğu birçok tur operatörünün de uygulamış olduğu kampanya ve promosyonları misafirlerimiz için uygun ve indirimli fiyata tatil planlaması yapmakta misafirlerimize yol göstermekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler