ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

hekimzade.com

DEVAZADE GIDA İLAÇ SAĞLIK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

PÜRTELAŞ HASAN EFENDİ, MECLİS-İ MEBUSAN CAD., MEBUSAN YOKUŞU SK. MEBUSAN HAN NO:1, 34427 FINDIKLI / BEYOĞLU / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0176030620300019

Vergi No: 1760******

İşletme Adı: DEVAZADE GIDA İLAÇ SAĞLIK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.08.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: devazade@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Misyonumuz 1999'dan bugüne sağlık, güzellik ve tıp alanında olmak üzere, binlerce yıllık tıp tarihinden bugüne İslam, Anadolu ve Batı Tıbbı'na ait yazılmış eserlerin, yapılmış çalışmaları bilim ile harmanlayıp insan sağlığını ve yeni nesilleri korumak için artı değer üreten bir firmayız. Bu anlamda insanlığın sağlıktaki köklü tecrübesini alarak, "kökü mazide olan ati" olma konusunda hassasiyet sahibi bir sağlık grubuyuz.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler