ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.depodanmusteriye.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MATRİX YAZILIM LİMİTED ŞİRKETİ

KÜÇÜKBAKKALKÖY MAH. KAYIŞDAĞI CAD. NO:137/A İKİZLER PLAZA KAT:3 ATAŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0613159300400001

Vergi No: 6131593004

İşletme Adı: MATRİX YAZILIM LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.06.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yeni nesil ticaret için, hazır mısınız? Binlerce metrekarelik depolarınızdaki, binlerce ürün, İnternette satış yapmak isteyen mağazaların, deposunda! Nasıl mı? MATRİX ERP kullanıyorsanız yada depodanmusteriye.com portalında tedarikçiyseniz, Ürünlerinizin görsellerini, stok sayısını ve fiyat bilgisini sisteme yükleyip, dijital veri olarak paylaşmanızın ardından, binlerce e ticaret mağazası tarafından satışa çıkarılması, artık çok kolay… MATRİX ERP sistemiyle; e ticaret kanallarında satışa çıkarılan ürünlerinizin, pazaryerlerindeki mağaza sahiplerinin son tüketicilere satışından sonra; size gelen sipariş mailindeki kargo fişini yazdırıp, paketlenen ürünün üzerine yapıştırıyorsunuz. Akşam 16.00 dan sonra gelen kargo firması, ürünü deponuzdan teslim alıyor ve o gün içerisinde kargoya teslim edilen bütün ürünlerin bedelini, MATRİX YAZLIM LTD. ŞTİ.’ne fatura ediyorsunuz. Ve biz de takip eden ilk iş gününde ürünlerinizin ödemesini, resmi banka hesabınıza gönderiyoruz. Ürün iadeleri konusundaysa, ürün ayıplı olmadığı müddetçe, siz tedarikçilerin herhangi bir sorumluluğu bulunmuyor. 14 günlük süre içindeki keyfi iadeler dahil, bütün iadeler pazaryeri satıcısına yapılıyor. Ürünün ayıplı olması halinde, ürünler, mağaza satıcısı tarafından size kargo ile gönderiliyor ve kargo ücreti siz tedarikçiler tarafından karşılanıyor. Her ayın sonunda, yenisi ile değiştirilmeyen ürünlerin tutarı, MATRİX YAZILIM LTD. ŞTİ. tarafından size iade faturası kesilerek, Takip eden aydaki hak edişlerinize mahsup ediliyor. Bütün bu süreçler ve ticaret prensipleri, tedarikçiler ve mağaza satıcıları ile karşılıklı sözleşme imzalanarak, kayıt altına alınacaktır. Kargo firmaları ile yaptığımız, çok uygun fiyatlı kargo taşıma anlaşma şartlarından, firmanızın diğer gönderileri için de faydalanabilirsiniz. İngilizcede DROPSHIPPING olarak isimlendirilen, bu yeni nesil ticaret yönteminin dilimizdeki karşılığı, DEPODAN MÜŞTERİYE KARGO şeklinde uyarlanabilir.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Araç Kiralama

- Bahis ve Şans Oyunları

- Çiçekler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Finansal Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- İnşaat ve Emlak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Kuyumculuk

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Medikal Ürünler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Online Eğitim

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tatil ve Seyahat

- Tekstil

- Telekomünikasyon

- Yazılım

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme