www.eprotein.com.tr Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ALİ KANDEMİR

MİMAR SİNAN MAH. MİMAR SİNAN CAD. ÖZDİL SK NO:3A ÇEKMEKÖY-İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 47758***********

Vergi No: 47758******

İşletme Adı: ALİ KANDEMİR

Mobil Uygulama Adi: www.eprotein.com.tr

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eprotein.mobil

Kep Adresleri: eprotein@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Şirket merkezi, İstanbul ili, Çekmeköy ilçesinde bulunmaktadır, ancak Türkiye’nin en ücra noktalarına dahi kaliteden ödün vermeden ürün ve hizmetlerini sunmaktadır. Ürünlerin orijinal olması birinci önceliğidir. Internet sitesinde ve mağazalarında satışa sunduğu tüm ürünlerin orijinalliği EPROTEİN SPORCU GIDALARI garantisi altındadır. Hareketli yaşam standartlarınıza uyum sağlayabilmeniz için ihtiyacınıza uygun supplement takviyelerini, ek besin gıda, besin takviyelerini ve spor malzemelerini, en uygun fiyata, kaliteden asla taviz vermeden toptan ve perakende olarak sunmaktadır. 20 yılın üzerinde baş antrenörlük tecrübesi de bulunan uzman kadrosu ile hizmet kalitesinden asla taviz verilmemekte, ihtiyacınıza en uygun ürünler sizler için seçilerek sunulmaktadır. Müşterilerinin yanı sıra, iş ortakları, çalışanları, hatta rakipleri için bir tutkuya dönüştürerek, sınıfının en iyisi olan markalar ile sizlere daha iyi bir yaşam tarzı sunabilmek için gerekli enerji takviyelerini sağlayabilmek için sürekli çalışmaktadır. EPROTEİN SPORCU GIDALARI, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha kaliteli bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Tam unvanı: EPROTEİN SPORCU GIDALARI ALİ KANDEMİR | Mersis No: 4775890231600001 | Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: eprotein@hs01.kep.tr | Mensubu olduğu kuruluş: İstanbul Ticaret Odası | Adres: Mimar Sinan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi Özdil Sokak No:3A Çekmeköy-İSTANBUL |

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler